У Єгипті загорівся літак з українцями: на борту знаходилося сотні людей, фото з місця НП

У Єгипті загорівся літак з українцями: на борту знаходилося сотні людей, фото з місця НП

Стало відомо, що в ніч на неділю, 10 листопада, в Єгипті спалахнув літак з українськими туристами на борту. Авіакомпанія SkyUp виконала Рейс Запоріжжя – Шарм-ель-Шейх (SQP7153). Пожежа почалася під час посадки літака, загорілася ліва стійка шасі. Служби аеропорту швидко вирішили цю проблему і загасили вогонь. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Літак з українськими пасажирами

У момент інциденту на борту лайнера знаходилися 186 пасажирів і 7 членів екіпажу.

В результаті пожежі ніхто не постраждав. Потім після ліквідації вогню, працівники перевірили літак, замінили гальма і основне колесо. По закінченню ремонтних робіт лайнер пообіцяли ввести у розклад.

Літак з українськими пасажирами

“Літак сів досить м’яко, але в момент посадки ми почули дивний гул з лівого боку. В ілюмінаторах було видно заграву від полум’я і густий дим. Не минуло й хвилини, як біля нашого літака була пожежна команда аеропорту, яка погасила загоряння”, – повідомив один з пасажирів лайнера.

SkyUp Boeing 737-800 (UR-SQH) on flight #PQ7153 taxied to its parking stand after landing runway 04 (L/R) at Sharm El Sheikh Intl Airport (HESH), Egypt when hydraulic fluid leaked onto hot brakes causing flames in the left maingear. The fire was exinguished quickly. pic.twitter.com/SpPM3E1kAZ

JACDEC (@JacdecNew) November 9, 2019

Нагадаємо, що товстого кота на ім’я Віктор, який важить цілих 10 кілограмів, не захотіли пускати в салон літака Москва-Владивосток.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register