У справі петербурзького історика-маніяка Соколова спливло ще одне тіло: головні деталі слідства

У справі петербурзького історика-маніяка Соколова спливло ще одне тіло: головні деталі слідства

Підозрюваний у вбивстві 24летней дівчата доцент Інституту історії Санкт-Петербурзького державного університету Олег Соколов оформив явку з повинною.

Про це стало відомо завдяки заяві його адвоката Олександра Почуєва, яку він озвучив російським журналістам.

Олег Соколов і його студентка, mayday Олег Соколов і його студентка, mayday

За словами адвоката, злочин було скоєно у стані афекту чи сильного алкогольного сп’яніння. Російські журналісти писали, що в суботу вранці, 9 листопада, його було затримано в Маріїнській лікарні Петербурга. Туди його було доставлено з переохолодженням після того, як його виловили з річки Мойка приблизно о п’ятій годині ранку неподалік від свого будинку. Він намагався втопити рюкзак, в якому знаходилися відрубані руки жінки, але при цьому впав у воду.

У квартирі Соколова раніше було знайдено тіло розчленованої 24-річної жінки. Вбита колишня студентка Соколова, з якою, як вважають, його пов’язували професійні і романтичні відносини.

Олег Соколов, Обласна рязанська газета Олег Соколов, Обласна рязанська газета

Нагадаємо, що зараз Соколов очолює загальноросійський Військово-історичний рух, проводить реконструкції військових битв періоду наполеонівських воєн. Раніше Російське військово-історичне товариство видалило інформацію про Олега Соколова зі свого сайту, заявивши, що він не є членом товариства. З 2008 року студенти Соколова скаржилися на нього через “ознаки нетерпимості та божевільності”.

У справі про вбивство 24-річної аспірантки СПбГУ викладачем і за сумісництвом коханцем з’явився несподіваний поворот. Водолази, які досліджували річку Мойка в Санкт-Петербурзі, куди 63-річний історик напередодні намагався скинути рюкзак з відрізаними руками, знайшли не те, що шукали.

Фахівці, намагаючись знайти останки тіла жертви “Наполеона”, виявили скелет іншої людини. Як давно останки знаходилися в воді, а також особистість буде встановлено, найімовірніше, найближчим часом.

Нагадаємо, спливло минуле історика-маніяка, отрубившего руки дівчині: “Наполеон і Жозефіна…”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register