Підтримуєш Зеленського – у "Миротворець": як президент фонду Україна-Росія опинився у "чистилищі"

Підтримуєш Зеленського - у "Миротворець": як президент фонду Україна-Росія опинився у "чистилищі"

Президента фонду Україна-Росія Валерія Пушиліна внесли в базу “Миротворець”. Причною цього став коментар Пушиліна, який став на захист Зеленського щодо скандалу у Золотому.

Про це передає Страна.

Валерій Пушилін потрапив у базу Миротворець Валерій Пушилін потрапив у базу Миротворець

Так, на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Facebook Валерій Пушилін прокоментував скандал у Золотому. Тоді Володимир Зеленський на підвищених тонах розмовляв з націоналістами, які виступали проти розведення сил на Донбасі. У дописі Пушилін підтримав главу держави.

Можна критикувати Зеленського за те, що як лох став розмовляти з “патріотами” по фені. Однак у цій зустрічі на мій погляд, є інша сторона. На відміну від опудала Порошенка, Зеленський особисто приїхав, без кишенькових ЗМІ, без постановочної масовки, яку постійно з собою возив Порошенко і як пацан пацанам спробував пояснити, щоб по нормальному з’їхали з хати, інакше буде біда. Вважаю що, для відновлення миру, Зеленський повинен прийняти вольове рішення і як верховний головнокомандувач віддати наказ про відведення ЗСУ. А хто не виконає наказ, Бог йому суддя…“, – написав Пушилін.

Скріншот посту Пушиліна

Нагадаємо, що Пальчевський з гумором нагадав Зеленському про “посадки”: “Яку весну мав на увазі президент?”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register