Кабмін пропонує українцям відмовитися від телефонів: "Це досить дивна річ"

Дубілет, фото - Вести

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет зробив гучну заяву. Відтак, він запропонував замінити захищений стаціонарний телефонний звязок, яким користуються чиновники Кабміну, відповідним додатком. Про таке він заявив в інтервю для “24 каналу”.

Як відзначається, мова йде про захищені лінії стаціонарних телефонів, що використовують урядовці та інші чиновники для того, аби спілкування з премєром, спікером Ради та самим президентом України. Відповідно на кожну з цих трьох ліній окремий телефон.

Дмитро Дубілет, Економічна Правда Дмитро Дубілет, Економічна Правда

За словами міністра, таке обходиться державі у мільярди гривень щороку. Тому Дубілет вже обговорив цю ідею з віце-премєром, міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим та іншими експертами.

“Я вважаю, це досить дивна річ. Сподіваюся, незабаром ми зможемо зробити так, щоб замість таких телефонів було додаток”, каже міністр.

Як підкреслюється, новий додаток міг би робити звязок навіть більш захищеним завдяки методам шифрування.

Нагадаємо, раніше Дубілет анонсував тисячні скорочення, люди просто залишаються на вулиці: “Щоб перезапустити економіку…”.

Також Знай.uа писав, що Дубілет переведе чиновників на безготівкову зарплату: що відомо про ініціативу Кабміну.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що обміняв Monobank на Кабмін і забув про Лондон: Дубілет розповів, навіщо залишився в Україні.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register