Засновник AliExpress Джек Ма придумав, як зробити Україну заможною: "Є чотири умови"

Джек Ма, itc.ua

Найбагатша людина Китаю і світовий мільярдер, засновник Alibaba Джек Ма побував на Київському економічному форумі, де напередодні виступив український президент Володимир Зеленський. Так, бізнесмен поділився з відвідувачами форуму секретами успіху і розповів, як зробити Україну успішною і багатою країною.

Так, за словами бізнесмена, є чотири умови, виконання яких зробить нашу країну благополучною, а людей багатими. Це, зокрема, електронний уряд, підприємці, освіта, інфраструктура. Саме ці фактори є вирішальними стрижнями для успіху будь-якої країни. “На даний момент всі чотири пункти в Україні виглядають проваленими”, говорить Ма.

Джек Ма, 24 канал Джек Ма, 24 канал

За його словами, свобода підприємців обмежена бюрократією і невигідними кредитами, в освіту вкладається мало грошей, а інфраструктура в кризі дороги погані, а нормальний інтернет доступний тільки у великих містах. Джек Ма також заявив, що Україна не може повторити успіх іншої країни. Крім іншого, китайський бізнесмен відзначив красу українських жінок. І, що найголовніше, мільярдер підтримав Володимира Зеленського і вважає, що йому треба дати шанс.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що один з найбагатших людей світу Джек Ма поділився секретом успіху.

Також портал “Знай.ua” писав, що у Харкові засвітився засновник Alibaba Джек Ма.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register