Замість "залізного коня" – металобрухт: які авто іржавіють швидше за інші

Автосервіс, Антикор

Навіть найновіші автомобілі не можуть пройти усі випробування та різні тестування на найвищому рівні. Кожне авто має свої слабкі сторони. Дослідники протестували ряд машин, аби визначити, які найбільш схильні до ржавіння.

В ході випробувань визначено основних ворогів кузова сучасного автомобіля. Ними стали вологопоглинаючі ізоляція і “пастки” для бруду. Також багато виробників авто нехтують антикорозійною обробкою і сподіваються тільки на ґрунтовку і лакофарбове покриття, як деякі японські бренди.

За результатами дослідження такі сучасні іномарки, як Volvo XC40 і V60 впоралися недостатньо добре. Хоча раніше саме ці автомобілі найкраще справлялися із захистом проти іржі. Краще за всіх продемонстрували себе деякі Audi, а французькі автомобілі, як завжди, виявилися неоднозначними.

Volvo XC40 Volvo XC40

Honda Civic отримала тільки 2 зірки з пяти за погано оброблені пороги та практично цілковиту відсутність захисту днища. Така оцінка означає, що в агресивному кліматі автомобіль навряд чи витримає 12-річний гарантійний термін проти наскрізної корозії.

Honda Civic Honda Civic

Hyundai i30 і Kia Ceed показали себе трохи краще на 3 зірки.

Нагадаємо, що калькулятор розмитнення євроблях: “шпаргалка” для водіїв про купівлю вживаних авто.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register