Яке свято 9 листопада: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Нестор Літописець, Православный клуб

У цей день православна церква вшановує пам’ять преподобного Нестора Літописця. Також це напередодні дня великомучениці Параскеви. Інші назви свята: День Нестора Літописця, Нестори Обітниці, Обіди. Обітницями день називався через виголошення 9 листопада обіцянок про виконання якої-небудь роботи або заповіді.

Параскева вважається заступницею жінок, тому саме вони і можуть звернутися до неї з молитвою. Зазвичай її просять заступитися за дітей і рідних, допомогти захиститися від різних хвороб. Але її не просто просять допомогти. Натомість потрібно дати обітницю зробити якусь важку для вас роботу. Зазвичай її виконують мовчки і дуже зосереджено. Наприклад, можна пошити сорочку за день, щоб бажання здійснилося. Раніше обітницю не порушували ще й тому, що тоді з людиною ніхто не буде розмовляти ще 40 днів.

Мучениця Параскева, Азбука веры Мучениця Параскева, Азбука веры

Літнім жінкам слід напекти багато пиріжків і попросити мученицю зберегти рід в цілісності. Особливо це важливо, якщо у когось із близьких небезпечна робота. Пиріжки роздають усім, хто проходить повз. А частину слід віднести в храм і роздати нужденним. Чим більше пирогів ви дасте, тим більше ймовірність того, що Параскева почує молитву. Чоловікам же варто ще раз перевірити машину, підготувати її до зими.

Народні прикмети на 9 листопада

В цей день цілителі знімають найстрашніші порчі. Потрібно відвести таку людину до знахаря, над нею читають особливу замовину. Потім їйтреба піти до церкви і прочитати біля ікони Параскеви: Великомучениця Параскева, допоможи, від чорної сили звільни. Тіло моє замоли, визволи душу мою. Амінь. Амінь. Амінь. Потім потрібно поставити свічку за своє здоров’я і прочитати Отче наш. Весь день не можна, щоб хтось виносив цій людині щось з дому.

Якщо у ваш дім прийшло лихо, то треба дати обітницю і виконати її в мовчанні. Потім підіть до церкви та помоліться Параскеві про допомогу. Тоді біда мине.Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register