Відомий маг пролив світло на "прокляття" онкохворої Заворотнюк: "Духи можуть наслати…"

Відомий маг пролив світло на "прокляття" онкохворої Заворотнюк: "Духи можуть наслати..."

Відомий чаклун Артем Бєсов спробував пролити світло на причини страшної хвороби популярної російської акторки Анастасії Заворотнюк. Бєсов заявив, що стародавнє прокляття села Крекшино (Московська область) причепилося до артистки, адже недалеко від нього Анастасія придбала будинок.

Відомо, що ділянка з будинком обійшлася зірці серіалу “Моя прекрасна няня” у два мільйони доларів. Артистка взяла іпотеку, однак через економічну кризу зіткнулася з проблемами і припинила платити за рахунками. Потім з’явилися чутки про її страшну хворобу. Про це пишуть російські ЗМІ.

Анастасія Заворотнюк, Hyzer Анастасія Заворотнюк, Hyzer

Фахівці з езотерики вважають, що нещастя падають на Заворотнюк не просто так. За їх словами, виною всьому давнє культове місце, яке знаходилося якраз на місці Крекшино. На ньому встановлювали ідоли язичницьких богів, поклонялися Морені, яку вважали володаркою зла, невиліковних хвороб і смерті. Після хрещення Русі місце стали вважати проклятим на ньому не можна було будувати, пасти худобу і вирощувати фрукти через темну енергетику, пояснив чаклун Бєсов.

“Рак тільки одна зі смертельних хвороб, яку духи смерті можуть наслати на тих, хто їх турбує”, оголосив чаклун.

Нагадаємо, рідні онкохворий Заворотнюк розповіли, хто підтримує “Мою прекрасну няню”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register