У Вакарчука хочуть, аби Україна вийшла з Мінських угод: "Це єдиний шлях"

Вакарчук, фото - Facebook

У партії “Голос” зробили гучне звернення. Відтак, вони заявили, що Україна повинна вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію щодо вирішення військового конфлікту на Донбасі. Про це йдеться на Facebook-сторінці фракції.

Як зазначається, Україні варто вийти з Мінських угод, а також заморозити ситуацію на Донбасі.

“У нинішньому економічному стані повернення тільки частини Донбасу на умовах Росії, легітимізованих Мінськими домовленостями, несе ризик втрати незалежності та суверенітету країни. Ми вважаємо, що єдиний ефективний шлях для України сьогодні це вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію до посилення власних позицій”, – кажуть у Вакарчука.

Заява фракції Голос, скріншот Заява фракції Голос, скріншот

Також у партії стверджують, що поїздка президента Володимира Зеленського на зустріч в “нормандському форматі” не призведе до позитивних результатів.

“Сьогоднішня Росія не готова до конструктивної розмови. Так очікувана президентом Зеленським поїздка на зустріч в Нормандському форматі може принести лише дві речі: групову фотографію і примушення України до миру на умовах Москви. З виборами без контролю над кордоном, бо так записано в Мінських угодах.”, – підкреслюють у фракції “Голос”.

Нагадаємо, слуга народу замовляв повію просто у Верховні Раді: “Година 100$”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register