Розведення сил на Донбасі: коли українські військові почнуть розміновувати територію в Петрівському

Українській військові, генштаб ЗСУ

Українська сторона почала проводити розведення військ на ділянці №3 на території Донбасу. Стало відомо, що після завершення цього процесу в районі Петрівського розпочнеться розмінування території.

Про це повідомили в прес-центрі штабі операції Об’єднаних сил (ООС) на Донбасі, передає РБК.

Процес розведення сил на ділянці №3 в районі Петрівського триватиме впродовж 3 днів.

“Після того, як будуть запущені білі сигнали ракет о 12:00 годині, з обох сторін дзеркально розпочнеться розведення сил та засобів. Тобто техніки, озброєння та особового складу”, – повідомив речник.

Названо дату початку розведення військ Названо дату початку розведення військ

Окрім того, в прес-центрі розповіли, що після розведення триватиме демонтаж фортифікаційних споруд. По завершенню усіх процесів остаточну перевірку усіх заходів з розведення сил проведуть представники ОБСЄ.

Ситуація на Донбасі, пресцентр ООС Ситуація на Донбасі, пресцентр ООС

“Після цього за графіком розпочнеться розмінування територій, а вже після того почнеться демонтаж фортифікаційних споруд та інших укріплень. На 29 добу після сьогоднішнього українська сторона інформує про те, що все проведено і вже наступного дня представники СММ ОБСЄ проводять верифікацію виконаних заходів”, – додали в прес-центрі ООС.

Зазначимо, що продовжити розведення сил саме у п’ятницю, 8 листопада, вирішили через те, що 30 жовтня на ділянці №3 бойовики порушили режим тиші. Цей факт відображений у щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ від 31 жовтня. Для наступного етапу розведення сил необхідно було витримати 7-денний режим тиші.

Нагадаємо, як Золоте виглядає після розведення військ: “Марсіанські пейзажі”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register