Пальчевський з гумором нагадав Зеленському про "посадки": "Яку весну мав на увазі президент?"

Андрій Пальчевський, Bigmir.net

Відомий в Україні політичний оглядач, журналіст та бізнесмен Андрій Пальчевський вважає, що українці не повинні довго терпіти витівки влади. Про це він заявив в ефірі скандального телеканалу “112 Україна”. Туди ймовірний кандидат на мерське крісло Києва прийшов на запрошення в одну з програм, де мав можливість поговорити про владу і посадки, які обіцяв Володимир Зеленський.

Так, у своєму спітчі Пальчевський запропонував садити політиків за невиконані передвиборчі обіцянки, на його думку, повинен бути швидкий протест. Вся проблема у свідомості, каже журналіст, українці довго все терплять, переносять, а так бути не повинно. І ось цю ситуацію експерт порівнює з відносинами між чоловіком і жінкою, в яких жінка все терпить, а чоловік не робить якихось кроків.

Андрій Пальчевський, znaj.ua Андрій Пальчевський, znaj.ua

“Це як у відносинах. Особливо жінки мене зрозуміють. Якщо він не мукає, не телиться, ось ці відносини на 10 років, вони нічим не закінчаться. Точно так і у владі. Вони щасливим шлюбом з дітьми і з фотографіями біля весільного торта не закінчаться. Так і тут”, – каже Пальчевський.

Також у своєму виступі оглядач нагадав чинній владі і Зеленському, зокрема, про весняні посадки, які той обіцяв у своїй агітації. Пальчевський зазначив, що не розуміє виборців, які пропонують дати президенту пару років, а потім критикувати його. “У нас повинні були бути посадки навесні”, – говорить експерт і запитує, мовляв, а яку саме весну мав на увазі гарант.

Нагадаємо, Пальчевський іронічно звернувся до Кабміну Гончарука.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що Пальчевський жорстко дорікнув Зеленському.

Також портал “Знай.ua” писав, що Пальчевський потроллив бійку Геруса з Ляшком.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register