Меган Маркл і принц Гаррі знову чекають на дитину: в королівській родині проговорилися

Меган Маркл і принц Гаррі знову чекають на дитину: в королівській родині проговорилися

Відомо, що на цьому тижні первістку подружжя Сассекських виповнилося 6 місяців. За даними інсайдерів, маленький Арчі Харрісон Маунтбеттен-Віндзор росте досить спокійною дитиною і дає батькам виспатися. Меган Маркл і принц Гаррі багато встигають з ним, а якщо вірити чуткам, то пара вже почала замислюватися про те, щоб завести другого малюка. Про це повідомляє Spletnik.

Меган Маркл і принц Гаррі

Так, у четвер, 7 листопада, герцог і герцогиня Сассекські зустрілися з сім’ями військових у Віндзорі. Учасники зустрічі заявляють, що принц Гаррі в розмовах виявляв щирий інтерес до життя сімей з двома, а то й більше дітей. За словами учасниці зустрічі, герцог замислюється про поповнення в родині.

“Гаррі дійсно дуже цікавився, як у нас йдуть справи з другими дітьми. Ми спробували переконати його подарувати Арчі брата або сестру”, повідомила вона.

Меган Маркл, принц Гаррі і Арчі

За словами ще однієї учасниці зустрічі вони обговорили і труднощі армійського життя, коли військовим доводиться надовго розлучатися з сім’ями.

“Не можу собі уявити, яке це так довго нудьгувати дітям, не бачити, як вони ростуть, адже вони змінюються дуже швидко”, процитувала вона герцога.

Нагадаємо, що герцогиня відчула себе самотньою” і “ізольованою” під час вагітності з Арчі, і тепер вирішила не повторювати цей досвід.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register