Adobe показала інструменти для оживлення портретів: штучний інтелект перетворить фото на анімацію

Adobe показала інструменти для оживлення портретів:кадр з відео

На конференції MAX 2019 Adobe представила експериментальні інструменти на основі штучного іниелекту, включаючи функцію пожвавлення картинок і перевірки зображень на достовірність. Вони працюють на платформі Sensei і наразі доступні лише в експериментальному режимі.Завдяки інструменту Project Sweet Talk користувачі зможуть анімаціювати статичний портрет людини чи будь-якї іншого істоти, навіть героя коміксу. Для пожвавлення картинки досить запису голосу: система сама переведе мову в анімацію рота і голови.

При розробці інструменту використали тисячі годин відео з розмовляючими на камеру людьми для навчання алгоритму з YouTube. На подив дослідників, в результаті система змогла чудово справлятися не лише з людськими обличчями, але і з намальованими тваринами та іншими істотами.

Adobe також представила інструменти на основі штучного іниелекту, які розпізнають маніпуляції із зображеннями і аудіо. Функція About Face аналізує пікселі на знімку і показує “теплову карту” з можливими змінами, а також вираховує ймовірність того, що зображення відредагували.

Нагадаємо, Photoshop опинився на Android і iOS

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register