Знущання вчителів над дітьми в Одесі зняли на приховану камеру: "Боїмося йти до школи", відеошок

Знущання вчителів над дітьми в Одесі зняли на приховану камеру: "Боїмося йти до школи", відеошок

В одній зі шкіл Одеси вибухнув гучний скандал, мама другокласниці зняла на відео грубе поводження вчительки до дітей.Відповідне відео мама школярки Вікторія Коробко розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.Так, одна з мам одеських школярів підловила вчительку на грубому поводженні до дітей. Вікторія Коробко зняла на відео, як педагог кричить на дітей, при цьому вона робила це з особливою люттю.Не можу мовчати, так підписала відео очевидиця події.

Реалии Одесских школ и это не единичный случай ,не могу одна это слушать , в данный момент у моей дочери второкласницы …

Geplaatst door Виктория Коробко op Donderdag 7 november 2019


Мама другокласниці розповіла, що це далеко не єдиний випадок у цій школі. Вчителі систематично залякують дітей і злісно кричать на них. Вікторія зазначила, що її дочка неодноразово ставала жертвою таких нападок від вчителів. Довгий час її дочка боялася приходити в школу і все через непедагогічного відношення вчителів.“Невроз і ще парочку розумних термінів в діагнозі, лікуємо після першого класу”, – написала жінка.Багато батьків в коментарях були вкрай шоковані такою звісткою і взялися активно коментувати пост жінки.

Нагадаємо, вихователька дитсадка нещадно знущався над малюками: жахлива історія, що сколихнула Україну.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register