Їжа, яка викликає рак: викиньте це негайно з холодильників заради власного здоров'я

Сніданок, unsplash

Чимало жінок й чоловіків має зайві кілограми та мріє їх скинути. Постійна втома, шкідливе харчування та відсутність фізичних навантажень сприяють тому, що зайві кілограми лише накопичуються. Неправильне харчування може провокувати навіть таку страшну хворобу, як рак підшлункової залози.

Експерти провели експеримент, де понад 6 тисяч волонтерів обирали на сніданок різні продукти. Виявилося, що є певні продукти, які значно погіршують наше здоров’я.

Сніданок Сніданок

Так, найбільш відомі м’ясні страви на сніданок сосиски, ковбаса, бекон мають всі шанси стати чинником виникнення злоякісного новоутворення підшлункової залози. Наприклад, вживання 50 г бекону на день збільшує ризик захворювання на рак на 19%. Ризик отримати невтішний діагноз зростає при надлишковій масі та шкідливих звичках.

Експерти стверджують, що на сніданок найкраще їсти зелені овочі, особливо шпинат та салат. Овочі будуть підтримувати необхідний рівень корисних бактерій в кишківнику, а саме ця їй властивість пригальмовує ріст ваги.

овочі овочі

Важливо пам’ятати, що для схуднення потрібно скоротити об’єм вживання калорій на 20% від своєї добової норми. Також під час схуднення не варто нехтувати фізичними навантаженнями та сном.

Нагадаємо, що жіноче хропіння може бути сигналом небезпечного захворювання: не таке вже й нешкідливе.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register