Сценарист Half-Life розповів про нову гру: буде крутіша за попередні

Half-Life 2

Чет Фалижек, сценарист епізодів Half-Life 2, обох Left 4 Dead і Portal, ще в березні 2019 року оголосив про створення власної студії під назвою Stray Bombay. Схоже, робота в Valve далеко не всім до душі, так що умільці створюють власні компанії, щоб реалізувати власні ідеї.

Left 4 Dead, Steam

Письменник заснував компанію разом з колишнім геймдизайнером Riot Games Кімберлі Волл, розповівши, що разом вони планують створювати командні ігри. Тепер же Фалижек перейшов від слів до дій, почавши роботу над першою грою Stray Bombay. Гра на папері здається досить цікавою.

Якщо вірити VG247, то Ість і Кімберлі розробляють мережевий шутер з незвичайним підходом до підбору гравців. Часто гра об’єднує геймерів, враховуючи їх вміння, але в проекті Stray Bombay матчмейкинг ґрунтується на соціальних взаємодіях.

Left 4 Dead, Instant Gaming

Письменник додав, що також система буде відслідковувати успіхи гравців. Так, якщо зібрана команда вже сыгралась і заробила низку перемог, то гра буде підвищувати складність. Втім, ця гра буде далеко не першою, в якій працює баланс з подібним алгоритмом.

Дату релізу, платформи і навіть назва проекту розробники залишили в секреті, і навіть фотографій або арту немає.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register