SMS з того світу: користувачі масово отримали повідомлення від загиблих близьких і колишніх коханих

SMS з того світу: користувачі масово отримали повідомлення від загиблих близьких і колишніх коханих

У США стався дивний інцидент – місцеві мешканці отримали повідомлення 9-ти місячної давності. Так, людям прийшли SMS з привітаннями до Дня Святого Валентина у 2019 році.

Про це повідомляє видання The Verge.

Як зазначили журналісти, відправники не знали про те, що повідомлення не дійшли до відправників відразу і нічого не робили для повторної відправки. Проблема торкнулася власників iPhone і Android, які користувалися послугами як великих операторів в США зразок T-Mobile і Verizon, так і регіональними провайдерами. На затримку доставки повідомлень також поскаржилися користувачі канадських операторів і Google Voice.

Повідомлення з помилкою, getty images Повідомлення з помилкою, getty images

Відомо, що оператори проводили оновлення в ніч на 7 листопада та виправили певну проблему, тому повідомлення дійшли до своїх адресатів. Оператори не пояснили, чому повідомлення до Дня Святого Валентина не доставили одразу і що викликало затримку.

У більшості скарг в соцмережах користувачі обговорюють наскільки дивною вийшла ситуація: ті, хто відправив повідомлення, були не в курсі, що вони дійшли тільки зараз, а одержувачі прийняли їх за свіжі листування. Але деякі збій змусив серйозно злякатися користувачі отримали повідомлення від померлих друзів і знайомих.

“Я тільки що отримав повідомлення з телефону моєї найкращої подруги. Єдина проблема в тому, що вона мертва з лютого”, – написав один із користувачів Twitter.

I just got a text from my bestfriends phone only issue is she’s been dead since February

KuribHoe (@FU_GaryOak) November 7, 2019

Нагадаємо, що помер космонавт Олексій Леонов: чим запам’ятався дослідник Всесвіту.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register