Ще одна перемога: Польща оштрафувала Росію на рекордну суму за "Північний потік-2"

Північний потік-2, Апостроф

8 листопада Антимонопольний комітет Польщі оголосив штраф російської компанії “Газпром” і ще ряду організацій, які будують “Північний потік-2”. Про це пише Biznesalert.

Як відомо, справу проти “Газпрому” і ще 5 міжнародних організацій, які займаються будівництвом трубопроводу “Північний потік-2”, було відкрито Антимонопольним комітетом Польщі ще в травні 2018 року.

Варто відзначити, що польський антимонопольний регулятор оголосив “найвищий штраф у своїй історії”.

Північний потік-2, gazprom

Раніше німецький Бундестаг планував пом’якшити газову директиву Євросоюзу щодо трубопроводу “Північний потік-2”. Але під час голосування 7 листопада Бундестаг провалив законопроект. Ідею пом’якшення директиви підтримали 133 депутати з 355 необхідних.

У свою чергу заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка заявив, що незважаючи на дії уряду Німеччини, Україна, Польща, а також країни Балтії знайдуть спосіб заблокувати будівництво “Північного потоку-2”.

Нагадаємо, датське енергетичне агентство видало компанії Nord Stream 2 AG дозвіл на будівництво частини газопроводу “Північний потік-2” на континентальному шельфі країни.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register