Помер легендарний французький модельєр Патрік-Луї Віттон: "Всі думки з його сім'єю"

Патрік-Луї Віттон

Пішов з життя знаменитий французький модельєр Патрік-Луї Віттон. Він помер на 69-му році життя.

Про це модний будинок Louis Vuitton повідомив на офіційній сторінці у соціальній мережі Instagram.

З глибоким сумом ми розповідаємо про смерть Патріка-Луї Віттона. Всі наші думки з його сім’єю, зокрема з його синами П’єром-Луї і Бенуа-Луї, які працюють з нами, а також його онуками. Патрік-Луї продовжив сімейну традицію, приєднавшись до майстерні в 1973 році“, йдеться в повідомленні.

View this post on Instagram

It is with profound sadness that we share the news of the passing of Patrick-Louis Vuitton. All our thoughts go to his family, in particular his sons Pierre-Louis and Benoît-Louis who work beside us, as well as his grand-children. Patrick-Louis followed the family tradition by joining the workshop in 1973 as carpenter craftsman. His expertise and passion of trunk-making constantly renewed the legacy of the Art of Travel. “Savoir-faire can only exist if it is transmitted…” was one of his favorite expressions.

A post shared by Louis Vuitton Official (@louisvuitton) on Nov 6, 2019 at 4:44am PST

Про причину смерті модельєра не повідомляється. Патрік-Луї приєднався до сімейної майстерні в 1973 році як тесляр. Він якісно і заповзято виготовляв скрині. Чоловік був модельєром бренду в п’ятому поколінні.

Зазначимо, що Louis Vuitton французький дім моди, який був заснований у 1854 році і виробляє валізи і сумки, одяг, парфуми й аксесуари класу люкс. Зараз компанія є частиною міжнародного холдингу LVMH.

Нагадаємо, що помер космонавт Олексій Леонов: чим запам’ятався дослідник Всесвіту.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register