Найбагатша людина Китаю роздав українцям поради: "Думайте на унітазі і не ходіть у бізнес-школи"

Джек Ма, igate.com.ua

На Київському економічному форумі виступив найбагатший чоловік Китаю мільярдер Джек Ма. Він багато говорив про Україну як про проблеми, так і про хороше, крім того, багач роздав поради, які можуть допомогти українцям стати успішними, пише “Страна”.

Так, Джек Ма вважає, що потрібно багато працювати і не думати про гроші. За його словами, зовсім скоро у світі більшу частину роботи виконуватимуть машини, а робочий день скоротиться до трьох годин. До того ж, у зв’язку з розвитком технологій, люди повинні навчати дітей мистецтва, спорту і творчості, адже в майбутньому майже все будуть робити роботи. Про себе мільярдер каже, що багато працює і думає про роботу навіть коли приймає душ, сидить на унітазі або бігає. “Якщо ви будете працювати по дві години на день, але на ненависній роботі, вам це не сподобається”, – каже Ма.

Джек Ма, itc.ua Джек Ма, itc.ua

Варто відзначити, що Джек Ма не схвалює бізнес-школи, тому що вони роблять людей менш розумними. Мільярдер розповів, що якось відправив своїх співробітників вчитися в бізнес-школу, вони їхали розумними, а поверталися менш розумними. Вся річ у тому, що на таких курсах розповідають історії успіху, але ніхто не говорить про помилки. Тому людям здається, що досягти успіху легко, а це не так. “У вас прекрасна земля, розумні люди і красиві жінки я не знаю, як ця чудова комбінація може не працювати&hellip,”, – резюмував китаєць.

Джек Ма, medialeaks Джек Ма, medialeaks

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що один з найбагатших людей світу Джек Ма поділився секретом успіху.

Також портал “Знай.ua” писав, що у Харкові засвітився засновник Alibaba Джек Ма.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register