На Тернопільщині роми попросили жінку напитися води і виклали з помешкання 50 000 гривень


На Тернопільщині 55-рчна жінка втратила 50 тисяч гривень. А все через те, що пустила до свого помешкання жінок ромської національності. Ті просили напитися води, перевзутися та змінити теплі устілки, які ще й пропонували купити.

Та навіть коли непрохані гості покинули приміщення, потерпіла не відразу зрозуміла, що стала жертвою шахрайок.

Інцидент трапився у селі Гніздичне.

— Потрапивши до хати, жінці роми так задурили голову, що згодом вона навіть не змогла пригадати, скільки жінок зайшло до коридору її помешкання. Усі вони голосно гомоніли та щось пропонували господині, а за декілька хвилин вона помітила, що одна з непроханих гостей вже ходить по хаті. Потерпіла все ж спровадила їх з будинку і вони, сівши в сіру іномарку, поїхали селом, — кажуть у поліції. — Вже через декілька годин жінка перестріла сусідку, а вона спитала, що за люди приходили до неї. Коли ж почула, що роми заходили до хати одразу, застерегла перевірити, чи бува нічого не пропало. Краянка кинулася до сховку з грошима та під одягом у шафі було пусто – зникли 50 тисяч гривень.

Правоохоронці ж застерігають краян та просять не впускати в свій дім невідомих.

— Про чужинців, що завітали до Вашого села чи містечка, та ходячи по домівках, пропонують товар чи просять допомоги, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію. Якщо ж непрохані гості переступили поріг намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не витягуйте зі сховку гроші, навіть якщо незнайомці стоять біля порогу. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, або обнишпорити кімнату,аби згодом непомітно викрасти кошти, — додають в обласній поліції.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register