Майдан, Свинарчук, Дубневичі та нова Рада: Зеленський за кермом Tesla відповів на головні питання

Володимир Зеленський, сайт президента

Президент України Володимир Зеленський записав нове велике інтерв’ю за кермом Tesla. Глава держави під час поїздки по місту розповів про те, які є плюси та мінуси у фракції “Слуга народу”. Окрім цього президент говорив про розведення сил на Донбасі та посадки корупційних чиновників.

Відповідне відео з’явилося на офіційних сторінках Зеленського у соціальних мережах.

За словами президента, його команда будує нову країну, тому посадки, які Зеленський обіцяв під час передвиборчої кампанії, йому не потрібні.

“Колишні політики не можуть зараз в цій системі, по-перше, це вже не схема, а система. Вони не можуть знайти для себе місце. І вони його не знайдуть. Поки ми живі, скажімо так. В нормальному сенсі цього слова. Вони можуть виїжджати тільки за кордон. Але не всі зможуть поїхати. І всі люди все це бачать. Не дуже багато посадок? Поки що це ще не почалося? І згоден, і ні. Дивіться, справа Свинарчуків є? Є. Пашинський є? Є. Далі, Микитась є? Є. Дубневич є? Є. Навіть у Верховній Раді за Дубневича не всі голосували. Всі бояться, що до них буде таке ж ставлення. І правильно бояться. Воно буде таке”, – розповідає глава держави.

Володимир Зеленський, фото Офіс президента Володимир Зеленський, фото Офіс президента

Зеленський відзначив, що справи потрібно готувати тривалий час, інакше вони розвалять у судах. Також гарант наголосив, що посадок не було ще й через те, що довгий час президентства Зеленського діяла Верховна Рада восьмого скликання.

“Наприклад, справа Майдану. Зараз цією справою починає займатися прокурор Чумак. Він повинен створити групу. Він її створив. І дійсно розглядалася справа 6 років. Ми як суспільство не бачимо дійсного результату цієї складної справи. Я впевнений, що буде”, – підкреслив президент.

Нагадаємо, Зеленський провів телефонну розмову з Ердоганом: про що говорили лідери України і Туреччини.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register