Іноземні посли відвідали район розведення сил на Донбасі: помічник Зеленського відправив просто на передову

Іноземні посли відвідали район розведення сил на Донбасі: помічник Зеленського відправив просто на передову

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з послами Королівства Швеція, Швейцарської Конфедерації, Грузії, Мексиканських Сполучених Штатів та Європейського Союзу. Глава держави прийняв у них вірчі грамоти.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Посли іноземних держав особисто переконалися, що Україна виконує свою частину домовленостей стосовно розведення сил і засобів у Петрівському та Золотому.

На Донбасі почалося розведення сил На Донбасі почалося розведення сил

“Сьогодні ми приїхали з нашими партнерами, друзями послами Німеччини, Франції, Сполучених Штатів, Великої Британії. Вони особисто побачили, як Україна виконує свої домовленості”, заявив помічник президента Андрій Єрмак.

Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак повідомив, що на ділянці розведення сил і засобів вже тиждень немає обстрілів. Він зазначив, що Україна готова й надалі виконувати вимоги з розведення сил. Хомчак додав, що місцеве населення прагне припинення обстрілів, забезпечення миру та нормального життя.

Руслан Хомчак Руслан Хомчак

“Всі змогли переконатися в тому, що там, де відвели сили, сьогодні обстрілів немає. Війська, які відійшли на визначену відстань, готові до реагування на всі ситуації”, сказав Руслан Хомчак.

Посли відзначили зусилля української влади у напрямі розведення сил і засобів на Донбасі, а також висловили вдячність за можливість особисто почути думки місцевих мешканців щодо цього процесу. Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що українська сторона виконала свою частину домовленостей, необхідних для проведення саміту у Нормандському форматі на найвищому рівні.

Нагадаємо, Зеленський провів телефонну розмову з Ердоганом: про що говорили лідери України і Туреччини.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register