Реформа медицини вигнала на вулиці сотні студентів: спочатку – зарплата, як у Європі….

Мітинг проти реформи медицини, mi100.info

По всій Україні студенти медичних університетів вийшли на мітинг проти медичної реформи. Причиною мітингу стало нове положення про інтернатуру. У Києві мітингують під будівлею Міністерства охорони здоровя України.

Студенти вимагають, аби до них вийшов представник МОЗ.

Згідно з нововведенням студентів практично позбавили права обирати спеціальність. За новим законом, крім шести років навчання в університеті, студенти також повинні проходити інтернатуру, яку зробили довшою. Крім цього додалося кілька років резидентури.

Найбільше обурюються ті, які будуть випускатися цьогоріч. Вони вважають, що вступали до університету на інших умовах й різко незадоволені змінами. На мітингу лунають заклики – “Нова інтернатура геноцид випускників”, “Європейські вимоги європейська зарплата” та “Ми проти реформи”.

На мітинг вийшли й в інших українських містах. Зокрема, масштабна акція протесту триває під стінами обласної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Мітинг проти реформи медицини, mi100.info Мітинг проти реформи медицини, mi100.info

Як відомо, Міністерство охорони здоровя має намір з 2020 року змінити підхід до підготовки лікарів і впровадити нову модель інтернатури. У МОЗ пояснюють, в Європі і США майбутніх лікарів готують 12 років, тоді як в Україні 9. Це, мовляв, виключає конкуренцію вітчизняних фахівців на світовому рівні.

Нагадаємо, “Зеленський, виходь!” Розлючені харків’яни оточили кортеж президента, тривожне відео.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register