Популярна клавіатура для Android крала гроші у мільйонів користувачів

Google Play Pass

Незважаючи на те що останнім часом багато користувачів Android якось втратили інтерес до кастомізації, більшість все-таки віддає перевагу штатним софту сторонній. Втім, шахраї знаходять вихід з ситуації, і тепер навіть звичайні і невеликі додатки можуть вкрасти гроші у користувачів.

Google Play Google Play

Популярна клавіатура для Android під назвою Ai.type, має більше 40 мільйонів завантажень, містила в собі шкідливий код, з’ясували експерти компаній Secure-D і Upstream Systems. Експерти повідомили, що це додаток просувало інші програми, а також відображало рекламу і робило платну підписку на деякі послуги. Про кількість жертв поки говорити рано, але Google вже видалила цей сервіс Google Play.

Google Play Google Play

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register