Під Вінницею реформа Супрун обернулася страшною трагедією: помер у черзі під кабінетом лікаря

Під Вінницею реформа Супрун обернулася страшною трагедією: помер у черзі під кабінетом лікаря

На Вінниччині пацієнт помер не дочекавшись прийому сімейного лікаря.Про це повідомляє інформаційний портал “Вінниця сьогодні”.У амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги очікуючи прийому лікаря помер 67-річний пацієнт. Ця надзвичайна пригода сталася у вівторок 5 листопада.

Амбулаторія сімейної медицини у Калинівці


Сімейний лікар Олена Воротняк розповіла, що розпочала роботу о 12:00. Хворий попередньо записався на прийом на 12.45.“Це був його плановий візит до лікаря. 29 жовтня йому було проведено певне обстеження і він, найімовірніше, прийшов взнати результати аналізів. Пацієнт також отримував ліки за програмою “Доступні ліки” це також могло бути причиною його запису на прийом”, – розповіла лікарка.

Олена Воротняк

За словами сімейного лікаря, цей пацієнт дуже відповідально ставився до свого здоровя контролював рівень цукру в крові, постійно звертався з консультаціями до ендокринолога та робив кардіограми.Лікарка розповіла, що постраждалий розмовляв з іншим пацієнтом, а потім раптово впав сусідові на плече і почав харчати. Його віднесли у кабінет та відразу почали надавати допомогу й викликали бригаду екстреної медичної допомоги. Медики робили все можливе, але врятувати його не вдалося.

Нагадаємо, Запоріжжя атакував грип, хворих більшає з кожним днем: що радять медики.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register