На Тернопільщині затримали хакера, який зливав приховану інформацію невідомим


Стосовно жителя Заліщик відкрили кримінальне провадження за фактом несанкціонованого збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах, комп’ютерних мережах і створена відповідно до чинного законодавства.

Процесуальне керівництво в даній справі здійснювалось Чортківською місцевою прокуратурою. Встановлено, що мешканець м. Заліщики за допомогою свого персонального комп’ютера завантажив на свій носій інформації облікові дані (логіни та паролі) для входу в персональні кабінети системи «Steаm» у яких містилась інформація з обмеженим доступом, та розмістив у створеному ним персональному кабінеті оголошення про їх продаж, – повідомили в прокуратурі.

Реалізовуючи свій злочинний намір, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи всесвітню комп’ютерну мережу Інтернет, впродовж березня – червня 2018 року, хакер систематично збував невідомим особам облікові дані (логіни та паролі) для входу в персональні кабінети системи «Steаm» у яких містилась інформація з обмеженим доступом. За незаконні дії зловмисник отримав грошову винагороду на свій електронний гаманець системи електронних платежів «QIWI» на загальну суму 53 944 російських рублів, що згідно курсу Національного банку України становить 22 846 грн.

Вироком Заліщицького районного суду затверджено угоду про визнання винуватості та призначено покарання відповідно до закону.

Довідково: «Steаm»соціальна мережа, сервіс компанії Valve, відомого розробника відеоігор, який надає послуги цифрової дистрибуції, багатокористувацьких ігор і спілкування гравців. Steam використовується також для отримання автоматичних оновлень і новин, як для продуктів самої Valve, так і сторонніх розробників. Крім відеоігор, сервіс пропонує інструменти для розробників ігор, музику, фільми та геймерське обладнання. Станом на травень 2019 року через Steam поширюється більше 30000 товарів. У квітні 2019 року кількість акаунтів сервісу досягла 1 млрд. Щодня сервісом у середньому користуються 17 мільйонів. Підраховано, що їхній сервіс охоплює 70% ринку цифрової дистрибуції відеоігор.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register