Корольова і Тарзан після скандалу з інтимними фото втратили дитину: "Ця смерть на совісті…"

Наташа Корольова, скріншот Instagram

Російська співачка з українським корінням Наташа Корольова розповіла про трагедію, яка сталася у її сім’ї пара втратила дитину. Корольова і Сергій Глушко, більш знаний під псевдонімом Тарзан, чекали народження довгоочікуваного сина, але не судилося.

У Наташі Корольової через сильний стрес стався викидень. Співачка на той час потрапила у незручну ситуацію з інтимними фото невідомі злили відверті фотографії, якими артистка обмінювалася зі своїм чоловіком, в мережу.

Наташа Корольова, скріншот Instagram Наташа Корольова, скріншот Instagram

46-літня співачка зізналася, що пережитий стрес сильно вдарив по її здоров’ю і став причиною викидня. Корольова намагалася врятувати дитину лежала під крапельницями, відвідувала психотерапевта, але на тримісячному терміні сталося непоправне.

“І ось мене дивиться лікар. За його погляду я бачу, що щось сталося. У цей момент жити вже не хотілося. Було три місяці … Та не народжена дитина на совісті тих людей, які це заварили”, – сказала артистка. Наташа Корольова

Наташа Корольова, скріншот Instagram Наташа Корольова, скріншот Instagram

Наташа Корольова розповіла, що вони з чоловіком довго мріяли про другу дитину та багато років зверталися за допомогою до медиків. Дізнавшись про вагітність, Корольова і Тарзан були безмежно щасливими. Зараз співачка, з болем згадуючи ті події, переконана, що вина у трагедії повністю на совісті людей, які спричинили скандал з фото, і як наслідок смерть ненародженої дитини.

View this post on Instagram

О том ,о чем раньше никогда не рассказывала !!! На YouTubе #эмпатияманучи !!! Слава @manucharov я не ожидала что с тобой получиться такая искренняя беседа !!! Спасибо !!! #наташакоролева #ягодка #символюности

A post shared by Наташа Королева (@koroleva__star) on Nov 6, 2019 at 4:07am PST

Нагадаємо, раніше оголена Наташа Корольова звернулася до фанатів

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register