Депутат, шоумен і просто красень: названо найстильнішого чоловіка України, фото

Олександр Скічко, фото ELLE MAN

Онлайн-видання ELLE MAN, яке присвячене стилю, захопленням і здоров’ю представників сильної статі, рейтинг найстильніших чоловіків України.

Сьогоріч модну премію ELLE MAN AWARDS отримав відомий ведучий і шоумен, а з недавнього часу народний депутат України – Олександр Скічко.

Олександр Скічко, фото ELLE MAN

Сврїй перемозі Скічко у великій мірі завдячує дружині Єлизаветі Юрушевій, адже саме вона відповідає за департамент гардеробу Олександра. Єлизавета прокоментувала перемогу свого коханого чоловіка, зазначивши, що було нелегко.“Сьогодні чоловік моєї мрії отримав премію найстильніший чоловік! Ну що я можу сказати, спасибі вам всім, з ним правда було нелегко, але я це зробила! Тому що, за департамент гардеробу у нас вдома відповідаю я. Люблю тебе Олександр Скічко. Він для мене чоловік моєї мрії, в будь-якому сенсі “, – зізналаст Єлизавета.

Олександр Скічко з дружиною Єлизаветою, фото ELLE MAN

Зауважимо, що ELLE MAN AWARDS – перша і єдина в Україні модна премія для чоловіків, номінантами якої стають публічні особи, які досягли успіхів не лише в роботі, але і у створенні свого стилю. Переможця визначають читачі ELLE MAN під час відкритого голосування на сайті.Крім Олександра Скічко читачі відзначили стиль ще трьох чоловіків:

Олексій Гладушевський – переможець в номінації “Найбільш стильний чоловік країни” за версією редакції ELLE MAN Ukraine.

Олексій Гладушевський, фото ELLE MAN

Політик Максим Нефьодов – переможець в номінації “Найбільш стильний чоловік країни” за версією Indposhiv Bespoke House

Максим Нефьодов, фото ELLE MAN

Телеведучий Володимир Остапчук – переможець в номінації “Найбільш стильний чоловік країни” за версією редакції ELLE Ukraine.

Володимир Остапчук, фото ELLE MAN

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register