Скандальний цирк братів Гертнер їде у Дніпро, містяни лютують: "Не дозволимо знущатися"

Скандальний цирк братів Гертнер їде у Дніпро, містяни лютують: "Не дозволимо знущатися"

У Дніпрі має намір виступити скандальний цирк братів Гертнер. Городяни масово висловлюють своє незадоволення і виступають проти приїзду цього цирку в місто.

Про це повідомляє інформаційний портал “Наше місто”.

У Дніпрі другого листопада запланували виступ цирку братів Гертнер. Варто відзначити, що він заборонений у багатьох країнах Європи, але незважаючи на це, він продовжує існувати.

Цирк братів Гертнер родом з Німеччини і він був замішаний в безлічі різних скандалів. В основному вони стосувалися того, що працівники цирку жорстоко поводяться з тваринами, які беруть участь у виставах.

Що цікаво, цей цирк не користувався особливою популярністю і схваленням навіть до 1 січня 2005 року, коли в Австрії вступив у силу закон про заборону цирків з тваринами.

Брати Гертнери – найвідоміші в Європі дресирувальники слонів, і “славляться” вони своєю неймовірною жорсткістю до цих тварин. На них часто можна побачити величезні синці, гематоми, гнилі рани. Щоб вони були слухняними їх можуть тижнями морити голодом і залишати без води. Також варто підкреслити, що за це їх вже неодноразово штрафували, але це ніяк не вплинуло на їх роботу.

2 листопада активісти та усі небайдужі збираються на акцію біля цирку в 15:00.

Нагадуємо, що використання тварин у цирках вже заборонено в деякий містах України. Так, на початку жовтня таке рішення ухвалила міська рада Львова.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register