Донька Кошового з Квартал 95, TAYANNA та багато інших: EMOTIONS KIDS DISCO PARTY влаштує справжнє свято маленьким українцям

Донька Кошового з Квартал 95, TAYANNA та багато інших: EMOTIONS KIDS DISCO PARTY влаштує справжнє свято маленьким українцям

Вже зовсім скоро відбудеться найбільш довгоочікувана та грандіозна подія цього року для дітей EMOTIONS KIDS DISCO PARTY! Дискотека відбудеться 6 листопада на одному з найбільших майданчиків країни у Палаці Спорту! Організатори обіцяють маленьким тусовщикам насичену ексклюзивну програму із застосуванням різноманітних спецефектів та найкращого контенту. Стали відомі перші подробиці того, що відбуватиметься на EMOTIONS KIDS DISCO PARTY, хто виступатиме і як розважатимуть тусовщиків!

Ведучими заходу стануть: резидент EMOTIONS KIDS DISCO PARTY Валентин Орлов, наймолодша ведуча країни, учасниця проектів “Голос Діти” и “Розсміши коміка” Варя Кошова, яскравий та драйвовий Євген Тюртюбек.

Дивувати організатори обіцяють не по-дитячому! У програмі неонове мильне шоу, яке відправить вас у космос, не залишаючи планету Земля та накриє весь Палац Спорту, а також LED Theatre фантастичне поєднання музики, танцю і новітніх технологій. Розважати тусовщиків будуть наймолодші діджеї України з найкращими диско-хітами, повітряні гімнасти, що літатимуть над сценою та глядачами, багато танцювальних флешмобів та зіркові гості! Так, на EMOTIONS KIDS DISCO PARTY виступить популярна українська співачка TAYANNA, яка вперше вийде на сцену зі своїм сином і виконає найкращі хіти для всіх гостей дискотеки. Організатори обіцяють й інші зіркові виступи у програмі, але поки що імена артистів тримають в секреті.

Вперше за всю історію Палацу Спорту, глядачі, що сидітимуть на трибунах, отримають таку ж порцію найкращих спецефектів, як і глядачі на танцполі: конфеті, шари-гіганти, мильні бульбашки, шари, що падають зі стелі. Ніколи нічого подібного не було в Україні!

Наша мета полягає у тому, аби діти, які відвідають наш захід, ані на хвилину не пожалкували про це! Для цього використовується велика кількість інструментів і спецефектів. В один великий проект ми зібрали найпопулярніші розважальні шоу, які раніше не могли бути доступні всім. Ми хочемо об’єднати дітей, родини, створити яскраві емоції та об’єднати людей на унікальному святі EMOTIONS KIDS DISCO PARTY розповіла про концепцію Даря Білопольська, організатор дискотеки.

Маленьки тусовщики та їхні батьки на EMOTIONS KIDS DISCO PARTY отримають нереальну кількість емоцій та вражень, а також зможуть зробити десятки, а, може, й сотні фотографій, селфі та сторіс, адже різноманітні фотозони та ростові персонажі з мультфільмів чекатимуть на глядачів у Палаці Спорту!

Емоції справжнє життя, особливо коли тебе ними заряджають діти! Ми знаємо як зі звичайних речей зробити незабутні. І тому підтвердження щасливі діти і батьки! Наша дискотека EMOTIONS KIDS DISCO PARTY це та подія, яку не можна пропустити і необхідно прийти усією родиною, аби провести цей яскравий день разом на найприголомшливішій вечірці України! заінтригувала організатор Анна Склярчук.

EMOTIONS KIDS DISCO PARTY емоційно яскравий формат, наповнення якого не поступається світовим шоу своєю масштабністю та видовищностю, який відбудеться 6 листопада у столичному Палаці Спорту!

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register