Соціальні виплати "відв’яжуть" від прожиткового мінімуму: що буде з пенсією

Пенсіонерка

В Україні хочуть прибрати прив’язку соціальних виплат і штрафів до прожиткового мінімуму. Відповідну ініціативу представили для обговорення на засіданні парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів.

Про це повідомила глава Мінсоцполітики Юлія Соколовкая.

“Сьогодні прожитковий мінімум не є критерієм бідності і використовується як фіскальний індикатор. Його прив’язали до більш ніж 150 видів виплат і фінансових показників, серед яких: туристичний збір, аліменти, плата за видачу ліцензії, адмінпослуги, державне мито, судовий збір, штрафи, заробітна плата, посадові оклади, стипендії, добові на відрядження і т. д., а також соціальні виплати, пільги і пенсії”, заявила Юлія Соколовська.

Міністр вважає, що ця прив’язка заважає відомству допомагати тим, хто цього насправді потребує.

Популярні новини зараз Яке свято 15 жовтня: чого не можна робити в цей день Пальчевський не стримав емоцій, звертаючись до Зеленського: Скільки ще потрібно? У онкохворої Заворотнюк виявили містичну мітку: що ховалося на тілі Моєї прекрасної няні Світ регоче з Путіна через першу леді, до Зеленського, Трампа і Макрона далеко: Погодьтеся… Показати ще

“тобто, нинішня система не дозволяє нам адресно боротися з подоланням бідності”, додала глава відомства.

У даній ініціативі мають намір “відв’язати” понад 150 видів соціальних виплат та фінансових показників від прожиткового мінімуму.

Єдиними видами виплат, які залишаться прив’язані до прожиткового мінімуму, стануть пенсії та допомоги малозабезпеченим сім’ям. Таким чином нововведення ніяк не торкнуться пенсіонерів.

Нагадаємо, українцям збільшать пенсії, зарплати, виплати по безробіттю і не тільки.

Як повідомляв Знай. ua, які документи необхідні, щоб не втратити пільги.

Також Знай. ua писав, що як пенсія залежить від вашої зарплати.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register