Чистий вівторок для Сковороди: студенти Могилянки в Києві "вмили" обличчя рідної alma mater

Контрактова площа, фото з Google

Сьогодні 15 жовтня студенти Могилянки влаштували пам’ятнику Сковороді “чистий вівторок”. У день alma mater та напередодні сесії, студенти Могилянки на Контрактовій площі провели щорічну акцію “Чистий Сковорода”. Близько ста студентів Києво-Могилянської академії мили памятник великому українському філософу Григорію Сковороді, який знаходиться в сквері навпроти їхнього вузу.

Відомо, що пам’ятник полюбляють обсідати голуби, тому таке очищення звісно йому на користь.

“Чотири хвилини ходи після четвертої пари, чотири барабани, чотири відра і чотири швабри, чотири склади у слові “Могилянка” і чотириста чотири роки їй! Випробуй перевірений поколіннями спосіб скласти сесію і гучно привітати alma mater з її днем”, організатори акції запрошували студентів долучитися до дійства.

Популярні новини зараз Головні події понеділка, 14 жовтня: тисячі українців на Майдані, падіння рейтингу Зеленського та заява Кремля Рік Білого Пацюка: яким знакам Зодіаку світять шалені гроші і нове життя Головний соратник Путіна розбився в авіакатастрофі, – ЗМІ Зеленський вийшов на пробіжку в парк з iPhone останньої моделі: Мабуть, єдиний президент у світі… Показати ще

Відмивання памятника Григорію Сковороді це одна з традицій Києво-Могилянської академії. Зазвичай, акція проходить в день народження академії 14 жовтня, але в цьому році її перенесли на 15 число через заходи на честь Дня захисника України.

Ходить легенда, що всім, хто долучиться до миття памятника, сесію можна буде закрити з легкістю.

За даними Знай.ua, пенсіонери та студенти потраплять під масову перевірку.

Як передавав Знай.ua, прикарпатські стронгмени встановили нечуваний рекорд, відео тріумфу

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Львові наймолодші захисники України склали присягу.Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register