У Тернополі захлюпотів та засвітився оновлений фонтан «Кульбаба» (фотофакт)


Офіційно відкрили оновлений фонтан «Кульбаба» на вул. Чорновола в Тернополі, а подивитися на реконструйований водограй прийшло чимало містян.

Ще раніше, 4 жовтня, ввечері вперше пішохідний водограй з підсвіткою вперше запускали. Сьогодні повністю оновлений фонтан включили перед тернополянами удень на офіційному відкритті конструкції.

На відкритті оновленого символу міста побував і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Усю красу водограю мешканці міста мали змогу побачити під час тестування, адже увечері фонтан засвітився різноманітними барвами. Тернополяни були задоволені виглядом конструкції та залишали позитивні відгуки в соцмережах. Фонтан реконструювали за новітніми технологіями з єдиним циклом води. Оскільки саме фігурка у формі кульбаби за роки припала до душі містянам, ми не хотіли змінювати традицій. Замовили, щоб виготовили для водограю подібну до тої, що стояла раніше. Елемент композиції – «кульбаба» може зніматися. Сподіваємося, куточок на Чорновола біля водограю стане одним із улюблених місць відпочинку для містян, — наголосив міський голова.

Тернополянам, які прийшли та відкриття чи прогулювалися повз, переважно позитивно оцінили нову конструкцію. Так, студентка Марія Гутик зауважила, що водограй став принаднішим.

Стара «кульбабка» була більшою, зате на цій залишилося більше місця для пішохідної території. Тут діти зможуть пострибати, пограти. А підсвітки, сподіваюся, вистачить надовго. Освітлення водограю – це добре, адже біля «Укртелекому», як на мене, якраз і не вистачає освітлення у вечірню пору. А так – тепер буде кольорове різнобарв’я, — наголосила дівчина.

Нагадаємо, що реконструкцію на проспекті В. Чорновола розпочали ще на початку літа. Тут змінили пішохідне покриття, сходи і повністю поміняли проєкт фонтану.

Світлинами поділився Тарас Ковальчук!

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register