Письменник написав школярці твір за власним оповіданням: вчителька поставила далеко не п'ятірку

Письменник написав школярці твір за власним оповіданням: вчителька поставила далеко не п'ятірку

Відомий російський письменник Віталій Сероклінов розповів , як один з вчителів визнав його трактування власного оповідання неправильним.

Як пише Сероклінов на Facebook, його оповідання “Пряники” часто потрапляє на олімпіади, тому він допомагає дітям написати по ньому твори, спілкуючись з ними на форумах.

“У минулому році я допоміг одній москвичці, написав для неї твір. Отримав мало балів: “не розкрив тему” і недостатньо ясно відповів на питання. Як відомо, вчителям краще знати, що мав на увазі автор”, – зазначив письменник.

Второй год подряд московские (и вроде бы еще питерские) школьники пишут на всероссийской олимпиаде по литературе…

Geplaatst door Виталий Сероклинов op Zaterdag 5 oktober 2019

Популярні новини зараз ПриватБанк екстрено залишає Дніпро, співробітники не в силах більше терпіти: фото Українці в старості зможуть розгулятися на широку ногу: коли чекати на підвищення пенсій Постаріла Орбакайте переполохала мережу зовнішнім виглядом: Як у Гурченко Порошенко готується покинути Україну: стала відома точна дата і напрям Показати ще

Як розповів Сероклінов одному з російських ЗМІ, одного разу до нього звернувся батько школярки з проханням допомогти з твором за його оповіданням “Пряники”. Письменник допоміг, а через деякий час батько дівчинки написав, що твір отримав оцінку, яка навіть нижче четвірки. Вчитель зазначив, що школярка не розкрила тему і не зрозуміла, що письменник мав на увазі.

Нагадаємо, стартувала ювілейна “Битва екстрасенсів”.

Раніше Знай.ua повідомляв, у мережі з’явився трейлер українського молодіжного трилера “Перші ластівки”.

Також Знай.ua писав, байкер зважився на відчайдушний крок, щоб повернути кохану.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register