На Вінничині трагічно загинув 23-річний лідер фан-руху тернопільської «Ниви»


Трагічний випадок спіткав багаторічного натхненника ультрас-руху у Тернополі Олександр Пошелюзний, якого сьогодні, 13 жовтня вбило струмом на вагоні потяга.

Смерть спіткала хлопця на залізничному вокзалі станції Козятин. 23-річний тернопільський вболівальник з компанією однолітків їхали на футбол до Житомира, щоби побачити матч за участю «Ниви». Саме сьогодні був 54-й виїзд хлопця на матч за участю гравців футбольного клубу з Тернополя.

На зупинці хлопці вийшли на вулицю, де Олександр виліз на вагон вантажного потягу. І тут раптом молодика вдарило струмом високої сили.

Хлопець був життєрадісним. Не пропускав жодного матчу тернопільської «Ниви». Рідним та друзям не віриться, що хлопця вже немає в живих.

Ще сьогодні веселий та бадьорий Олександр фотографував довколишні місцини по дорозі до Житомира. Світлини хлопець протягом дня завантажував у Інстаграм. Так, на скрінах, які ми подали з соцмережі вболівальника, можна побачити хлопця на зупинці Жмеринка. Потім молодик ще зазнімкував залізничну колію – одні з останніх кадрів перед загибеллю.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register