Хімічна кастрація в дії, діти під надійним захистом: в країні вперше покарали кривдника малечі

Хімічна кастрація в дії, діти під надійним захистом: в країні вперше покарали кривдника малечі

Через кілька місяців після того, як прийняли закон про хімічну кастрацію, у Казахстані влада вперше покарала педофіла. Про це повідомляє Mirror.

Так, людина з Туркестанського регіону отримала ін’єкцію під наглядом представників Міністерства охорони здоров’я.

Казахстанський президент Нурсултан Назарбаєв виділив більше 25 тисяч доларів на 2 тисячі ін’єкцій для чоловіків, які нападали на дітей в 2019 році.

“На даний момент у відповідності з постановою суду був поданий запит на хімічну кастрацію”, – повідомила заступник міністра охорони здоров’я Ляззат Актаева

Популярні новини зараз На сторінці онкохворої Заворотнюк несподівано почали зявлятись фото: неможливо стримати сльози Журналіст показав маєток Зеленського в Італії: сміття під воротами і жодних росіян, фото ПриватБанк екстрено залишає Дніпро, співробітники не в силах більше терпіти: фото Українці в старості зможуть розгулятися на широку ногу: коли чекати на підвищення пенсій Показати ще

Після прийняття закону, сенатор Бырганым Айтимова розповіла, що кастрація буде “тимчасової”, що складається з “одноразової ін’єкції”, заснованої на “необхідності запобігання вчинення сексуального насильства”.

Іншими словами, дану ін’єкцію необхідно робити 2 рази на рік для того, щоб вона була ефективною.

До того ж, подібні кримінальні злочини передбачають ув’язнення терміном до 20 років.

Слід зазначити, що хімічна кастрація від хірургічної відрізняється тим, що надалі не перешкоджає сексуальним позивів.

Також відомо, що згвалтування дітей у Казахстані зросла приблизно до 1 тисячі в рік у період з 2010 по 2014 рік.

Нагадаємо, що у Вінницькому СІЗО покінчив з собою підозрюваний у катуванні своїх дітей і розповсюдження порнографічних матеріалів.

Як повідомляв портал Знай.ua, за пропозицією президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді скасували закон, який передбачав примусову хімічну кастрацію педофілів.

Також портал Знай.ua писав, що найрезонанснішим злочином Харкові за останній час є зґвалтування 12-річної школярки на пустирі в мікрорайоні “Горизонт”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register