Український гімнаст Верняєв завоював першу медаль для України на Чемпіонаті світу

На чемпіонаті світу по спортивній гімнастиці в Штутгарті, Німеччина, Олег Верняєв, український гімнаст, виграв брозновую медаль у багатоборстві – це перша медаль для України в даній дисципліні з часу незалежності країни.

🏆🇺🇦👍Cправжній боєць!!!

🤸‍♂️🥉Український гімнаст Олег Верняєв у наднапруженій боротьбі вириває бронзу в багатоборстві і завершує складний сезон, який починався з травми і операції, на пєдесталі чемпіонату світу у Штутгарті.

Просто молодчина, пишаємося!!! 💪💪💪#Stuttgart2019 pic.twitter.com/ZuK91mzyOt

НОК України (@OlympicUA) October 11, 2019

Для самого Верняєва ця медаль стала першою на чемпіонаті.

Його результат став кращим серед суперників у вправі на паралельних брусах. Третім серед кращих українець став в опорному стрибку. “Бронзою” він був нагороджений за загальне число у 86,973 бали.

Популярні новини зараз Яке свято 12 жовтня: чого не можна робити в цей день Пенсії, зарплати й не тільки: в Україні збільшать соцвиплати, кому пощастить Останній притулок Заворотнюк: у мережу злили фото могили, де могли поховати Мою прекрасну няню В Україні доведеться розмістити мільйон людей: Зеленський ошелешив народ заявою Показати ще

Чемпіонат проходить з 4 по 13 жовтня.

Раніше Верняєв вже отримував призове місце – з багатоборства він завоював “срібло” на Олімпійських іграх 2016.

Нагадаємо, раніше 17-річна українка Мелещук стала другою на Кубку виклику в Португалії.

Також Знай.uа писав, що Харлан розкрила подробиці теплого зв’язку з Верняєвим: “Часто на базі…”.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що українські гімнасти завоювали дев’ять медалей Світового Кубка в Угорщині: відео.

Джерело: znaj.ua