Декрет і трудовий стаж: у пенсійному фонді розкрили всі нюанси зарахування

Декрет і трудовий стаж: у пенсійному фонді розкрили всі нюанси зарахування

У пенсійному фонді розповіли про те, чи йтимуть роки декрету в трудовий стаж. Раніше за всі роки незалежної України закон завжди знаходився на стороні мам.

Начальниця Мелітопольського відділу обслуговування громадян головного управління пенсійного фонду України в Запорізькій області Світлана Христового розповіла, про те, що Пенсійним фондом України буде оплачуватися декрет до 3 років.

То є мами, які перебувають у відпустці по догляду за дітьми до трьох років, мають стаж, і така практика в Україні була завжди.

Раніше повідомлялося, що українські пенсіонери масово втрачають виплати або зустрічаються з досить серйозно заниженою сумою. Без пенсій, за нібито втрати документів, що залишаються військові, поліцейські, вчителі і медики.

Популярні новини зараз Яке свято 12 жовтня: чого не можна робити в цей день Путіну добряче врізали по обличчю, довелося бігти до лікаря: Зросталося довго Останній притулок Заворотнюк: у мережу злили фото могили, де могли поховати Мою прекрасну няню В Україні доведеться розмістити мільйон людей: Зеленський ошелешив народ заявою Показати ще

Нагадаємо, у пенсійному фонді розповіли, що робити при втраті “зеленої картки”.

Як повідомляв Знай. ua, як правильно укладати трудовий договір і зразок.

Також Знай. ua писав, що в Україні стартували пенсійні “чистки”, людей змусили збирати останнім.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register