Мешканець Тернопільщини приніс у поліцію пістолет, який знайшов біля автобусної зупинки


Житель Кременецького району добровільно приніс у поліцію пістолет з надписом “BLOW C 06”. Зброю чоловік знайшов ще наприкінці вересня неподалік автобусної зупинки.

Знахідку він заховав на території власного домогосподарства. Пістолет мешканець Тернопільщини приніс до місцевого відділу поліції у рамках місячника добровільної здачі зброї.

“Здати будь-яку зброю як зареєстровану, так і ні, можна у будь-якому відділі чи відділенні поліції і не нести за це жодної кримінальної відповідальності”, – повідомили у поліції.

Такий шанс для українців, і жителів Тернопілля зокрема, випадає кілька разів на рік під час “Місячника добровільної здачі зброї”.

За дев’ять днів жовтня нагодою вирішили скористатися жителі області. Вони принесли 110 одиниць зброї: 18 нарізної армійських зразків та 5 нарізної мисливської. Частина цієї зброї перебуває на стадії реєстрації. Здали також і 244 одиниць боєприпасів та 14 спецзасобів.

Правоохоронці звертають увагу, що за незаконне поводження з вогнепальною чи холодною зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами законом передбачене позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register