За продаж тютюну неповнолітнім позбавили ліцензій


На території Тернопільської області здійснюють діяльність 8 підприємств-виробників підакцизної продукції, які є платниками акцизного податку до Державного бюджету.

Впродовж січня-вересня 2019 року вони сплатили до державного бюджету 27,9 млн грн акцизного податку. Зокрема, від виробництва горілчаної продукції до казни надійшло 11,5 млн грн цього платежу, від виробництва пива – 15,2 млн грн, переобладнання транспортних засобів – 1,2 млн гривень, повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

У січні-вересні цього року надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів склали 76 млн грн, що на 6,1 відс. більше, ніж очікувалось. Відтак місцеві бюджети додатково отримали 4,4 млн гривень цього платежу.

Упродовж дев’яти місяців 2019 року податківці Тернопільщини провели 188 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Відтак до порушників застосували фінансові санкції на суму 2,8 млн гривень.

За результатами проведених перевірок встановили 191 порушення Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Так, у 101 випадку торгували алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, а у 22 – здійснювали роздрібну торгівлю тютюновими виробами поштучно.

З початку року анульовано 230 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 214 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. За продаж тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, позбавили ліцензій 13 суб’єктів господарювання.

На початок жовтня кількість діючих ліцензій становить 4 583, з них 2 515 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2 068 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register