Хірург, через халатність якого помер 12-річний тернополянин, може сісти за ґрати на 3 роки (відео)


12-річний тернополянин Ромчик Кулак помер два роки тому у Жидачівській лікарні, що на Львівщині. З тих пір його батько добивається справедливого покарання для винуватців трагедії, однак хірург, який того дня був на зміні, своєї вини не визнає.

Донедавна справа щодо смерті дитини перебувала на розгляді у Жидачівському районному суді. Однак тепер матеріали передали у Миколаївський суд Львівської області, адже ще літом у тамтешньої судді закінчилися повноваження.

За словами батька загиблого, Володимира Кулака, справу у попередньому суді так і не почали слухати по суті, адже кілька місяців засідання, з різних причин, переносили. Тепер з’явилась надія на те, що процес зрушить з «мертвої точки».

Перші успіхи вже помітні — днями підозрюваного хірурга відсторонили від виконання лікарських обов’язків терміном на два місяці. Якщо вину лікаря доведуть, йому «світить» обмеження волі до п’яти років, або позбавлення волі на три. Також після цього йому заборонять займатися лікарською справою на три роки.

Детальніше — у сюжеті «ІНТБ»:

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register