Реформа освіти: що нас чекає?

Світовий банк презентував звіт, де представив 5 пріоритетних напрямів подальшого реформування освіти в Україні. Про це поінформували у пресслужбі МОН.

У Міносвіти зазначають, що ці 5 напрямів для вдосконалення подальшого реформування освіти, які представив Світовий банк, випливають з комплексного дослідження, яке проводилось в Україні впродовж останніх місяців.

Що пропонують?

  1. Поширення бачення концепції “Нової української школи” (НУШ);
  2. Зміцнення інституційного потенціалу і структури урядування – автономія має поєднуватися з підзвітністю та спроможністю;
  3. Зміцнення ефективності та життєздатності кращих закладів та колективів – варто запровадити додаткові стимули для закладів і контролювати та коригувати формулу фінансування шкіл;
  4. Зміна підходу до індивідуальних стимулів для вчителів, а також можливостей їхнього кар’єрного розвитку;
  5. Забезпечення ефективного зворотнього зв’язку шляхом розробки національної програми надання послуг консультацій та професійної орієнтації.

Читайте також: Вісім винаходів від українських школярів, які підкорили світ

Співпраця МОН зі Світовий банком

Зазначається, що Міністерство освіти і науки України співпрацюватиме зі Світовим банком для подальшого впровадження системної реформи освіти.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2019 року в українських школах розпочалися зміни: скасували обов’язкову форму, ввели електронні учнівські квитки, а в їдальнях формують нове меню. Детальніше про те, як зміниться шкільне життя, читайте тут.

shotam.info

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register