Збараж став переможцем конкурсу “U-LEAD з Європою”

Програма “U-LEAD з Європою” передбачає створення Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) при Збаразькій міській раді.
Це передбачає: по-перше, інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців, по-друге, матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП.

Також надаються спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.
Програма “U-LEAD з Європою” є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації, що фінансується та реалізовується за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції.

Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Бюджет напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» у 2016–2020 рр. становить близько 30 млн євро.

https://www.facebook.com/zbarazhcouncil/

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register