Військові допомогли психоневрологічному диспансеру на Луганщину

26 вересня 2018 року офіцерами цивільно-військового співробітництва в рамках стратегічного проєкту «Допомога Схід» було здійснено передачу гуманітарної допомоги медичного призначення на суму 412 тисяч гривень до Нижнянського обласного психоневрологічного диспансеру, що розташований у безпосередній наближеності до ліні зіткнення.

Соціальний заклад знаходиться в Попаснянському районі, що на Луганщині.

Відстань до передових позицій: 5-6 километрів.

Військові опікуються Нижнянським ОПНД з 2018 року, від самого початку ООС. Саме тоді генерал-летенантом Сергієм Наєвим на посаді Командувача Об’єднаних Сил було започатковано стратегічну ініціативу «Допомога Схід» — багатопрофільну та різнопланову програму цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей. У цьому році проект «Допомога Схід» підтриманий начальником Генерального штабу-Головнокомандувачем ЗСУ генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком. Проект  об’єднав військові підрозділи, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні та благодійні організації.

Цього разу до закладу передано:

  • ліжка медикалізовані,
  • ортопедичні матраси,
  • приліжкові столики для харчування,
  • медичні розхідники,
  • одноразові медичні інструменти,
  • набори для медичних втручань,
  • спеціалізований одяг для пацієнтів.

«Це вже четвертий раз, коли ми, українські військові, допомагаємо Нижнянському обласному психоневрологічному диспансеру. Передові позиції тут майже поруч… А в закладі утримуються дуже хворі люди. Вони не вибирали своєї долі. Тому ми й приходимо на допомогу. Бо своїх у  труднощах не залишаємо» — зауважив координатор проєкту «Допомога Схід», офіцер Борис Кутовий. – В рамках проекту тільки  за останні місяці на Донеччину та Луганщину надійшло два автопоїзди з 15-ти тонним гуманітарним вантажем на суму 5 мільйонів гривень для 17-ти медичних та лікувальних установ Донбасу.

Проєкт розроблений та координується військовими і впроваджений за допомогою Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (голова ради Леонід Костюченко) та французької Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (керівник Діана Дольс).KLM_0946KLM_1079

https://cimic.com.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register