Кабмін звільнив Лідію Гаврилову, яку звинувачують у незаконному збагаченні

Голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову, яку українські антикорупційні органи звинувачують у декларуванні недостовірної інформації і незаконному збагаченні звільнено рішення уряд в неділю, 29 вересня.

За даними слідства, Гаврилова упродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав набуття яких не підтверджена доказами та вартість яких значно перевищує її законні доходи. Зокрема, йдеться про придбані об’єкти нерухомого майна у Києві (квартира, два паркомісця), позашляховик (2016 року випуску), дороговартісні меблі, техніку, золоті злитки та готівку — у сумі 112,8 тис. доларів США та 8,5 тис. євро, які відшукали та вилучили детективи НАБУ під час обшуку квартири за місцем проживання чиновниці.

Крім того, на переконання детективів бюро, Гаврилова внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 та 2016 роки. Повідомляється, що чиновниця вказала недостовірну вартість своєї київської квартири: 1,06 млн грн замість фактичних майже 2,74 млн грн.

Також не відображені автівка та два паркомісця, власником яких є її колишній чоловік, із яким сімейні відносини фактично не припинено і, відповідно до закону «Про запобігання корупції», зазначене майно мало бути відображено у щорічній декларації.

Сама Гаврилова заявила, що справа проти неї є «помстою» з боку представників НАБУ. За її словами, знайдене в неї під час обшуку майно «в жодному разі не є хабарем». Вона пояснила, що золоті зливки є подарунками, а валюту в неї зберігали родичі.

https://zaxid.net

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register