Після приходу нічних вандалів від літнього будиночка на Тернопільщині зосталися лише уламки (фотофакт)


Невідомі вирішили познущатися над літнім дерев’яним будиночком в парку в місті Скалат на Тернопільщині – повністю знищили конструкцію.

Від споруди, де неодноразово могла відпочити компанія подорожніх, залишилися тільки розкидані по землі дошки. Нічні вандали так розклали будиночок на частини, що знову його навряд чи збереш. А про знищення конструкції у міському парку повідомив у соцмережі Фейсбук Viktor Feskiv. Чоловік зазначив, що руйнування будиночка – не єдиний вандалізм на Тернопільщині.

— Раніше від будиночка відламували планки,дошки,напевно,для вогню,а тепер знищили повністю.Не шануємо те,що маємо! З усього випливає,що громада нічого не може вдіяти з такими проявами “культури” поведінки деяких людей. Зламано,пошкоджено,вкрадено: металеві плоти навколо “ТЕКО”,зруйновано систему освітлення в парку та сквері,викрадено пристрої з кольоровими металами з електрощитових,зруйновано два фонтани (один зруйнований вибухом),Викрадені ринви з “ТЕКО”,колишнього кінотеатру,розкрадається цегла з розваленої синагоги,сміттям завалені всі околиці міста, в р.Гнилку люди зливають фекалії та помиї, — йдеться у дописі.

Краяни заявляють, що несвідомих громадян, які зазіхають на чуже, треба штрафувати на значну суму.

— Вандали. Інших слів не має. Наскільки треба бути ідіотом, щоб зруйнувати те, що служить людям. Можна вдома з власною хатою те зробити, хоч іншим не нашкодиш, — прокоментувала Галина Семчишин.

— Просто немає , що сказати. Чужі не зробили. Я думаю, то той самий актив міста, що і фонтани, і стадіон трощать. Зловити і хай ставлять декілька на це місце. Парку тільки 6 років, а вже така катастрофічна ситуація,— обурилася Тетяна Ляхович.

Та ні, руки і ноги відривати не треба. Штраф у 10- ти кратному розмірі від ціни вартості тої чи іншої побудови і т.д. І на випробувальні роботи, на років 2. Але треба дізнатися, хто ж це зробив? Вандалізм є всюди, в Європі є відеозйомка,тому міра покарання велика і рідко хто хоче цим займатися,відгукнулася Mariya Sakovska Dyachuk.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register