На Тернопільщині в алкогольну кому потрапила 11-річна дитина


Нещодавно у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Збаразької райлікарні на Тернопільщині з діагнозом «алкогольна кома» потрапила 11-річна дитини, життя якої, на щастя, вдалося врятувати.

Про неприємний випадок, що трапився з малолітнім пацієнтом, повідомив у соцмережі Фейсбук Андрій Рудан. Для краянина залишається загадкою, за яких обставин алкоголь потрапив до рук дитини. Хтось продав спиртне, або ж хтось пригостив 11-річну?

Просто вдумайтесь. Дитині лише одинадцять років, але ж хтось ій продав цей алкоголь, або хтось їй наливав, а ще ж хтось і пив разом з цією дитиною! Оці всі хтось – ви люди? На секундочку уявіть, що це ваша дитина! Уявіть, що цілком реально дитина могла не вийти з цієї коми! Ви ж просто потенційні вбивці! В мене є син, є племіннник і племінниця. В моїх друзів є діти. Зрештою, чужих дітей не буває, тому давайте без образ: побачу як продавець продає неповнолітнім алкоголь – зразу телефоную в поліцію і чекаю іх приїзду для оформлення протоколу! І закликаю всіх так робити, — наголосив дописувач.

Чоловік закликав торговців не порушувати законодавство і в жодному разі не продавати алкоголь неповнолітнім!

Я розумію, що дітям можуть допомогти купити алкоголь хтось з старших. Тому пам‘ятайте, що купуючи дітям алкоголь, ви іх можете цим вбити. Тож думайте. Окрема мова про деякі заклади громадського харчування в Збаражі де, як розповідають, діти запросто можуть купити на розлив алкоголь. Прошу барменів – не робіть цього! Я у ваш заклад не ходжу, але ходить багато свідомих людей, які, я впевнений, тепер почнуть пильніше ставитись до подібних дій. Історія з цією дитиною є далеко не єдиною, на жаль. Давайте почнемо бути людьми, — підсумував Андрій Рудан.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register