Яка республіка такі й герої, або як вшановували пам’ять Захарченка і Кобзона

31 серпня 2018 внаслідок вибуху у ресторані «Сепар» на бульварі Пушкіна в Донецьку загинув Олександр Захарченко. В адекватних людей це прізвище асоціюється із сепаратизмом, вбивтстами та російськими спецслцжбами. Це й не дивно, бо ж саме він доклав немало зусиль у сприянні РФ в започаткуванні війни на Сході країни, яка уже забрала тисячі людських життів. Проте, знайшлися персонажі, які продовжують зрадницький шлях цього “революціонера”, поклоняються та вшановують його пам’ять.

 

Шоу-програма

Родзинкою річниці смерті, безсумнівно, можна назвати промови теперішніх керівників ДНР і ЛНР, які солодко, довго і нудно оспівували свого патрона. Сумніви щодо щирості цих дифірамб, звичайно, виникають, але маємо те, що маємо. Не обійшлося і без представників Росії, на заході виступав такий собі депутат Казбек Тайсаєв. Ніколи не чули таке прізвище? Ну, якого масштабу особистість вшановують, такого масштабу “вшановувальники” приходять промови читати.

Після закінчення урочистої частини адепти Захарченка (а, може, й просто працівники державних установ) поклали квіти до могили покійного терориста. І знаєте, ті всі сльози на камеру дуже перегукувалися з масовою істерією, що відбувалася після смерті Кім Чен-Іра – колишнього лідера КНДР. Також були спільні риси з російськими масовими заходами присвяченими прославлянню Путіна. І це страшно…

 

Трошки символізму

Іронічно те  що «герой ДНР» Захарченко загинув на поминках по іншому «герою ДНР», одіозному радянському співаку Йосипу Кобзону. Варто зазначити, що артистом Кобзон був тільки для СРСРівців, а за межами колишнього Радянського Союзу не тільки медіа, а й спецслужби сприймали Кобзона як одну з провідних фігурантів кримінального світу – саме тому йому протягом багатьох років був заборонений в’їзд до США і країн ЄС. І навіть закордонне лікування від раку відбулося завдяки особистому втручанню Володимира Путіна. До слова, Кобзона в ДНР також доволі грунтовно вшанували.

Підсумовуючи

Знаю, що про покійників слід говорити або добре, або ніяк, але тут втриматися не можу. Саме завдяки таким шизоїдним продавцям курятини (до речі, психічні відхилення в Захарченка справді були і це підтверджений факт), на Сході нашої країни досі існуж конфлікт та проливається кров, а тому добре, що російські куратори хоч таким чином зменшують чисельність бойовиків.

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register