У джерелі поблизу Тернополя знайшли кишкову паличку


Фахівці Тернопільського обласного лабораторного центру перевірили якісь води у природних джерелах у селах Острів, Смиківці, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські Тернопільського району. В одному з них знайшли кишкову паличку.

За результатами лабораторних досліджень якість питної води із природного джерела с. Ступки за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідає вимогам.

“Виділені загальні коліформні бактерії в 100,0 см. куб. при нормі – не більше 1 КУО/ см. куб., кишкова паличка (Escherichia coli) при нормі не допускається”, – інформує ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України”.

За санітарно-хімічними показниками питна вода із джерел сіл Острів, Смиківці, Товстолуг, Гаї Гречинські, Ступки Тернопільського району відповідає нормативним вимогам.

Слід зауважити, що показники якості питної води із природних джерел є нестабільні і залежать від багатьох факторів природного характеру: рівня стояння ґрунтових вод, кількості опадів, тощо, які можуть мати негативний вплив на її якість та призвести до виникнення гострих кишкових інфекцій та інших інфекційних захворювань.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register